2021

gastro zóna

today29. 8. 2021 2903 1450 189

Background

Japonská gastronomie patří k těm nejvytříbenějším ve světě. Je lehká, výživná a vždy čerstvá. Proto nesmí chybět na našem festivalu. A aby jste prožili opravdový gurmánský zážitek, je pro vás připraveno hned několik specialit.

kavárna Heiwa kafé

Japonsko není jen zemí čaje, ale také skvělé kávy, která se připravuje tradičním způsobem. Na festivalu Japonské dny budete moci ochutnat hned několik druhů japonského zeleného čaje a tradičních káv. Připraveny budou pro vás také lahodné koláčky Daifuku a sladké Taiyaki.

pivovar Asahi

Japonské pivo je světoznámé a patří k těm nejlepším na světě. Asahi je jednou z největších producentů piva v Japonsku. V rámci festivalu budete moci ochutnat tento skvělý mok.

sushi restaurace Gókaná

Sushi patří k nejznámějším japonských pokrmům. Jedinečnou chuť této speciality budete moci ochutnat od specialistů z restaurace Gókaná Sushi Bar.

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek

  • 1303
  • 496
close

label2021 today29. 8. 2021

Divadlo Kjógen

Divadlo Kjógen netřeba představovat. Tento neúnavný spolek již několik let věrně prezentuje japonské frašky, které hraje tradičním japonským způsobem v českém překladu. Díky tomu jsou tyto skvělé kousky přístupné divákům [...]

Více


Další články


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background