2022

Kouzelník na cyklo-výletě kolem světa

today20. 9. 2022 141

Background

Z Japonska přijel na kole a dotáhl to až do semifinále soutěže Britain’s Got Talent. Kouzelník Keiichi Iwasaki je totiž neskutečný bavič, který vám současně vyrazí dech a zvedne náladu.

Keiichi Iwasaki je cestovatel, showman, snílek a dobrodruh, který v dubnu 2001 opustil rodné Maebashi, aby si splnil svůj sen — procestovat svět. Nasedl na kolo a s pouhými 160 jeny v kapse (asi 25 Kč) vyrazil. První cíl byl projet Japonsko, cesta se mu ale natolik zalíbila, že nakonec skočil na trajekt do Jižní Koreje a… Od té doby putuje po všech zemích, přes řeky, údolí i kopce. Už 20 let! A vylezl přitom mj. taky na Mount Everest. 

Čím se živí? Tím, co mu jde nejlépe, baví lidi svými kouzly. Používá k tomu jednoduché rekvizity, karty, míčky, šátky a především svůj jedinečný humor, který si určitě zamilujete.

Na svých cestách se Iwasaki mimochodem zúčastnil také několika talentových soutěží a jak už jsme naznačili v úvodu, dařilo se mu v nich poměrně dobře. Vedle Británie se totiž mezi nejlepší talenty dostal také v Itálii, Španělsku, Německu nebo Bulharsku. Podle videí, které jsme mohli vidět, to bylo rozhodně zasloužené.

Chcete se navnadit na sobotní show? Koukněte na některá vystoupení na jeho YouTube kanále.

Jak Keiichi Iwasaki dojede do Ostravy? Samozřejmě, že na kole!

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background