2022

(Ne)vážné Japonsko komika Lukáše Pavláska vás zaručeně pobaví

today7. 10. 2022 157

Background

Jestli máme s Japonci něco opravdu společné, pak je to smysl pro humor a umění dělat si srandu sami ze sebe. A věřte nám, že komik Lukáš Pavlásek toho v Japonsku zažil spoustu!

 

Co by to bylo za festival, kde by se člověk dobře nezasmál. A právě proto máme radost, že naše pozvání přijal taky Lukáš Pavlásek — herec, komik, moderátor, ale taky scenárista, skladatel a hlavně bavič tělem i duší. 

Lukáš v roce 2005 debutoval výstupem v pořadu Na stojáka a stal se průkopníkem a jedním z hlavních představitelů české stand-up komedie. Coby herec zaválel v řadě úspěšných reklam, stejně jako v několika pohádkách a seriálech. V anketě televizní popularity TÝTÝ si odnesl třetí místo v kategorii bavič (2013) a o dva roky později byl jedním z finalistů zábavné taneční soutěže Stardance.

 

Není to dávno, co se společně s hereckým kolegou Ondřejem Sokolem vydal obletět svět a vedle USA, Švýcarska, Austrálie nebo Kuby navštívil taky Japonsko. Vyzkoušel si kimono, obědval po boku zápasníků sumó a celkově toho zažil tolik, že o veselé historky rozhodně nebude nouze. Jestli už jste nějaké vystoupení Lukáše Pavláska zažili, určitě si to dokážete představit. 

S bavičem Janem Gérykem z Comedy Clubu bude Lukáš v neděli 16. října od 10:00 dopoledne otevírat Klubovou scénu. Raději si nastavte budík, ať vám to neuteče!

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background