2023

Noví prodejci na festivalu

today4. 7. 2023 321 1 5

Background

Na letošním ročníku Japonských dnů v Ostravě krom nabitého programu, japonských hvězd a zkušených přednášejících nebudou chybět ani prodejci s nabídkou různých věcí s japonskou tématikou.

Jedním z nováčků na festivalu CZEPAN. CZEPAN je internetový obchod zaměřený na prodej japonského zboží, který nabízí rozsáhlou škálu v Japonsku běžně dostupných výrobků. Mezi nabízené produkty patří dámské kosmetické prostředky, přípravky do koupele a japonské dekorace v podobě závěsných ručně malovaných obrazů.

Pokud by vaše srdce prahlo po kousku Japonska do kuchyně, pak vás jistě potěší, že letos k nám na festival nově zavítá Tozame s kvalitní keramikou značky Made in Japan (MIJ). Tu můžete znát například z pořadu Masterchef. Originální kousky z rukou hrnčířských mistrů povýší každé jídlo na obřad. Kromě různých talířů, misek či hrnečků naleznete v nabídce i sety na saké, různé drobnosti do kuchyně a japonské nože.

Nevšední kousek na sebe můžete pořídit hned u dvou nových přírůstků, a to u Khaku a 3MAGPIES.

Khaku je značka autorky Alexandry Kopúnek, která tvoří unikátní kimona inspirované (nejenom) československými pohádkami. Věří, že kromě pohodlného střihu je důležitá i atmosféra, která daný kousek provází, a tak si každé najde tu správnou nositelku.

3MAGPIES se rozhodli tradiční japonský oděv pozvednout na novou úroveň, a tak u nich seženete originální kimona, hakamy, doplňky a nezbytnosti ke kimonům a spoustu dalšího v jejich neotřelém designu.

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background