2021

prodejní zóna

today30. 8. 2021 2082 711

Background

Každý z nás touží mít něco malého nebo i velkého z Japonska. Ať už jako suvenýr nebo praktickou věc k dennímu použití. Díky našemu festivalu si tento sen můžete splnit a ani nemusíte letět do Japonska.

Připravili jsme pro vás prodejní zónu, kde naleznete několik nádherných věcí, které vám udělají nemalou radost.

Niwa.cz

je internetový obchod, sídlící na sever od Plzně v obci Rybnice. Je založený na celoživotní úctě k přírodě a slabosti pro kvalitní zahradní nástroje. Veškeré produkty, které nabízí v e-shopu jsou od prověřených a renomovaných výrobců.
V sortimentu najdete zahradní nářadí převážně japonské výroby, třínohé žebříky a zahradní plošiny, sekery, nože, brusné kameny a další příslušenství. Vše vysoké kvality zpracování a materiálů.

Viabona – stínidla v japonském stylu

je výrobce svítidel v japonské stylu. Krásná ruční práce a inspirace v tradičním umění dává výrobkům jedinečné kouzlo.

Ha-na-mi

Originální dekorace, která bude zároveň užitečná. Stará věc, která novým designem dostane i nové využití – třeba i odlišné od původního. Spojení japonských motivů a českých produktů (porcelán, textil).

Sumi-e Daniely Renčové

Sumi-e je japonská tušová malba. Pořiďte si nevšední obraz, který Vám bude každý závidět.

Dachs knives

Japonské meče jsou nejdokonalejší zbraň na světě. Zasunuté v saya jsou dokonalým estetickým doplňkem. Jejich krásu můžete obdivovat z dílny mistra Radima Dachse. K zakoupení budou také skvělé nože a další produkty.

Ipponshop

Bez pomůcek by každé cvičení bojového umění nebylo tak skutečné. Společnost Ipponshop nabídne celou řadu produktů nejen pro cvičení.

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek

  • 2903
  • 1450

label2021 today29. 8. 2021

gastro zóna

Japonská gastronomie patří k těm nejvytříbenějším ve světě. Je lehká, výživná a vždy čerstvá. Proto nesmí chybět na našem festivalu. A aby jste prožili opravdový gurmánský zážitek, je pro vás [...]

Více


Další články


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background