2022

Stand up na festivalu

today8. 8. 2022 92

Background

Letošní ročník festivalu Japonské dny je plný novinek. Program je obohacen o nové prvky, aby si na své přišel každý. Těšit se můžete třeba na stand up komedii v podání hvězd pořadu Na stojáka a Comedy Club.

Stand up program

Naše stand up scéna nebude úplně typická. Začátek bude patřit amatérů, které vystřídají hvězdy pořadu Na stojáka a Comedy Club. Závěr se ponese v duchu roztodivného povídání o zážitcích z cesty po Japonsku, projekce fotografií a videí s vtipným komentářem, které zakončí čtení básní Haiku v autorském provedení.

Stand up hvězdy

Už Vás nebudeme tedy napínat. Výstupy amatérských komiků vystřídá Jan Géryk, kterého znáte z pořadu Comedy Club se svým výstupem o neúspěšném pěstění bonsají. Tento originální bavič s neuvěřitelným přehledem a znalostmi nenechá jediné oko suché. Celou část stand up programu zakončí svým výstupem Lukáš Pavlásek, kterého netřeba představovat. Komik, herec, moderátor a bavič celou svou duší rozjasní naši scénu komedie. Po krátkém stand up výstupu bude následovat poutavé a neméně vtipné povídání o cestě po Japonsku s projekcí fotografií a videí. Svůj výstup Lukáš zakončí čtením autorských básní Haiku.

 

Staň se i ty Stand up komikem a postav se na pódium společně s hvězdami  

Staň se Stand Up komikem

Začátek Stand up programu patří amatérským komikům. Buď jedním z nich. Máš zajímavý příběh z Japonska, vtipnou historku z cestování nebo setkání s Japonci? Napiš nám a můžeš vystoupit společně s hvězdami Stand up komedie. Ten nejlepší výstup bude ohodnocen zajímavou cenou.

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek

  • 169
close

label2022 today8. 8. 2022

Vstupné na festival

Vstupenky na festival Japonské dny v Ostravě 2022 budete moci zakoupit v předprodeji již za několik dní. Letos máme hned několik změn. Změny k lepšímu První větší změnou je možnost [...]

Více


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background