2022

Vstupné na festival

today8. 8. 2022 169 5

Background

Vstupenky na festival Japonské dny v Ostravě 2022 budete moci zakoupit v předprodeji již za několik dní. Letos máme hned několik změn.

Změny k lepšímu

První větší změnou je možnost výběru z více variant vstupného. Zlevněné vstupné mohou získat jak studenti a žáci, kteří se prokáží platným studentským průkazem nebo kartičkou ISIC, tak důchodci a držitelé průkazu ZTP.

Druhou změnou je omezený počet vstupenek. Letos festival probíhá v prostorách kulturního domu Akord v Ostravě Zábřehu, který je oproti Domu kultury města Ostravy menší. Počet osob na den je tedy omezen dle kapacity prostor. Neváhejte proto se zakoupením vstupenky.

Další novinkou je zvětšení kapacity přednášek a workshopů, tak aby měl šanci každý zájemce. Tradičně jsou v ceně vstupenky vstupy na všechny přednášky a workshopy bez omezení. Rezervace místa není možná. Kdo dříve přijde, ten má místo. Bát se ale nemusíte. Mnoho workshopů proběhne i třikrát, aby se dostalo na všechny.

Kromě předprodeje si budete moci vstupné zakoupit na místě, pokud nebude vyprodané v předprodeji.

POZOR!!! Na místě bude vstupné ale dražší.

Neváhejte s nákupem a zajistěte si místo na jedinečném festivalu plném skvělého programu.

Zprostředkovatel prodeje

Prodej vstupenek včetně předprodeje zajišťuje společnost Akord!!!. Reklamace k prodeji proto směřujte přímo k ní. Urychlíte tím vyřízení Vaší žádosti.

Cena vstupného

Zachovali jsme velmi příznivou cenu vstupného jako dárek pro všechny návštěvníky. Naše akce není komerční a nepotřebujeme na Vás vydělávat. Letošní program stojí opravdu za to. Sledujte naše novinky na internetových stránkách a facebooku, kde budeme představovat naše hosty.

Napsal:admin

Rate it

NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background