Otázky a odpovědi

Background

Otázky a odpovědi


různé

Parkování je možné v několika lokalitách včetně prostoru před DK Akord, kde je ale parkování placené. Doporučujeme zaparkovat za DK Akord, kde je parkoviště zcela zdarma a poskytuje dostatečnou parkovací kapacitu.

Vstupenky lze na pokladně DK Akord platit kartou. V rámci samotného festivalu lze na mnoho místech kartou zaplatit. Bohužel někteří prodejci stále preferují hotovost.

V gastro zóně se dá zaplatit vše platební kartou.

vstupenky

Vstupenky lze zakoupit online přes předprodej vstupenek nebo na pokladně DK Akord.

Cena vstupenky je 650 korun na celý festival v předprodeji. V den konání akce je vstupenka dražší.

Pokud chcete vrátit zakoupenou vstupenku, je nutné se obrátit na DK Akord.
Předprodej vstupenek zajišťuje společnost AKORD & POKLAD, s. r. o. , která využívá k prodeji systém Colosseum ticket. Nemáme žádné oprávnění do tohoto systému zasahovat. Veškeré Vaše reklamace nebo dotazy k prodeji proto prosím směřujte na společnost AKORD & POKLAD, s. r. o.. Urychlíte tím vyřízení Vaší žádosti.

Ano. Vstupenky je možné zakoupit i na místě na pokladně DK Akord.

Po zaplacení vstupenky Vám přijde do mailu elektronická vstupenka jejíž součástí je EAN kód, kterým se prokazujete při vstupu. Můžete si vstupenku vytisknout nebo ukázat na displayi mobilního telefonu. U vstupu bude EAN kód naskenován a v případě platnosti Vám bude dán na ruku pásek. Páskem se prokazujete po celou dobu festivalu.

workshopy

Na workshopy, které jsou součástí programu festivalu Japonské dny, není nutná rezervace. Stačí přijít a užít si to.

Na workshop si nemusíte nosit žádné pomůcky. Vše potřebné bude pro Vás připraveno. Prosím pamatujte ale na to, že např. workshop kaligrafie a Sumi-e malby pracuje s tuží. Můžete se ušpinit.


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background