2021

Rurouni Kenshin

today9. 10. 2021 813 245 12

Background

Po skončení bošinské války se někdejší zabiják Kenšin Himura vydává na pouť Japonskem vyzbrojený mečem s obrácenou čepelí, aby se bez vraždění zastával potřebných.

Himura Kenšin je býval legendárním zabijákem období Bakumacu. Nyní je ovšem jen tulákem, který pomáhá všem, kteří pomoc potřebují. Dělá to proto, aby napravil svou hříšnou minulost plnou krve. Na své cestě pokání potkává Kamiju Kaoru, instruktorku kenda v Edu. Ta posléze požádá Kenšina, aby pro ni pracoval. I když mezi nimi vzniká vstřícný vztah, Kenšina stále pronásledují přízraky minulosti.

Filmová adaptace slavného animé s úžasnými bojovými scénami a úchvatnou výpravou. Film měl sice premiéru již v roce 2012 a má již další čtyři pokračování, v Evropě však nikdy oficiálně představen nebyl. Díky skvělé domluvě s distribuční společností máte jedinečnou možnost vychutnat si tuto podívanou na velkém plátně.

Film není vhodný pro děti mladší 15 let!!! Obsahuje prvky násilí a realistické bojové scény. V původním znění s českými titulky, které připravila Tereza „Zíza“ Bělecká.

Napsal:admin

Rate it

Předchozí článek

  • 587
  • 185
close

label2021 today9. 10. 2021

Mirai, dívka z budoucnosti

Jemný film o křehkosti a kráse rodinných vztahů představuje jedinečné dobrodružství pro diváky od 5 do 105 let. První japonský animovaný film, který měl světovou premiéru na festivalu v Cannes.https://www.csfd.cz/film/617696-mirai-divka-z-budoucnosti/prehled/Přijďte [...]

Více


Další články


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background