Novinky

9 Vyhledané / Stránka 1 of 1

Background

label today5. 6. 2023

Mohu na festivalu platit kartou?

Vstupenky lze na pokladně DK Akord platit kartou. V rámci samotného festivalu lze na mnoho místech kartou zaplatit. Bohužel někteří prodejci stále preferují hotovost. V gastro zóně se dá zaplatit vše platební kartou.

Více

label today5. 6. 2023

Kde mohu zaparkovat?

Parkování je možné v několika lokalitách včetně prostoru před DK Akord, kde je ale parkování placené. Doporučujeme zaparkovat za DK Akord, kde je parkoviště zcela zdarma a poskytuje dostatečnou parkovací kapacitu.

Více

label today6. 9. 2020

Co si mám vzít na workshop?

Na workshop si nemusíte nosit žádné pomůcky. Vše potřebné bude pro Vás připraveno. Prosím pamatujte ale na to, že např. workshop kaligrafie a Sumi-e malby pracuje s tuží. Můžete se ušpinit.

Více

label today6. 9. 2020

Musím si vstupenku vytisknout?

Po zaplacení vstupenky Vám přijde do mailu elektronická vstupenka jejíž součástí je EAN kód, kterým se prokazujete při vstupu. Můžete si vstupenku vytisknout nebo ukázat na displayi mobilního telefonu. U vstupu bude EAN kód naskenován a v případě platnosti Vám bude dán na ruku pásek. Páskem se prokazujete po celou ...

Více

label today6. 9. 2020

Mohu vrátit zakoupenou vstupenku?

Pokud chcete vrátit zakoupenou vstupenku, je nutné se obrátit na DK Akord. Předprodej vstupenek zajišťuje společnost AKORD & POKLAD, s. r. o. , která využívá k prodeji systém Colosseum ticket. Nemáme žádné oprávnění do tohoto systému zasahovat. Veškeré Vaše reklamace nebo dotazy k prodeji proto prosím směřujte na společnost AKORD ...

Více

label today6. 9. 2020

Kolik stojí vstupenka?

Cena vstupenky je 650 korun na celý festival v předprodeji. V den konání akce je vstupenka dražší.

Více

label today6. 9. 2020

Kde koupím vstupenky?

Vstupenky lze zakoupit online přes předprodej vstupenek nebo na pokladně DK Akord.

Více


NOVINKY

Chci dostávat aktuální informace o festivalu.


JAPONSKÉ DNY V OSTRAVĚ


Background